Czego nie będzie

Generalnie jestem otwarta na wszelkie możliwe tematy. Możemy rozważać, czy sucha karma zabija koty (nie), czy rodzaj pożywienia i sposób karmienia są ważne (tak), czy należy przeprowadzać sterylizacje kotek ciężarnych (no będziemy dyskutować) i czy koty bardziej chorują niż kiedyś (rozważymy). W zasadzie ile kotów i ilu opiekunów, tyle jest tematów do przemyśleń. I naprawdę jestem ciekawa Waszego zdania, Waszych historii i jestem gotowa prowadzić te dyskusje i rozważania.

Ale.

Są tematy których nie zamierzam poruszać. Bo sorry, ale mamy XXI wiek i dyskusje o tym czy Ziemia jest płaska (nie jest) naprawdę są żenujące. Zdaję sobie sprawę, że wyznawcy płaskiej ziemi istnieją (all around the globe), ale nie zamierzam tracić czasu i energii na jałowe dyskusje.

Tematy zamknięte obejmują również:

  • szczepionki – są bezpieczne i ratują życia, i tak, wiem że istnieje FISS
  • spisek Big Pharmy – nie istnieje
  • pieniądze ze sprzedaży suchych karm – błagam, dajcie mi je
  • “leczenie” homeopatią – uważam to za subtelną formę znęcania się
  • sens sterylizacji i kastracji – każdy kot który nie ma uprawnień hodowlanych i nie znajduje się w rękach i pod opieką Hodowcy, który wie co robi i po co, powinien być wykastrowany.

Więc żeby nie było że nie uprzedzałam. Komentarze typu “Bo kot babci brata sąsiadki, a w zasadzie to wujek mi o tym mówił, w każdym razie, proszę ciebie, wzioł i umar po zaszczyku, weteryniarz go zabił i jeszcze chciał za to piniondze, zdzierca, ja mojego Mruczusia to nigdy nie dam zaszczepić tym konowałom!!1” będą bezlitośnie usuwane. Podobnie jak “Bo moja Mruczka tak chciała mieć dzieci, to dla zdrowia potrzebne, a jak ci się nie podoba to się sama wysterylizuj!!! i co to za problem, rozdaliśmy wszystkie”. Więc nawet nie próbujcie.

Add comment...

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s